Як НЕ потрібно поводити себе на побаченні

Доброго дня всім читачкам блогу Megalove!
Мене звуть Вероніка, і я уже 4 роки працюю в Megalove. Моя улюблена обов’язковість – бути консультантом на зустрічах. Це неймовірно цікавий досвід, особливо коли зустріч пройшла добре, люди сподобалися одне одному, і ти розумієш, що їх чекає багато приємних вражень.
На жаль, іноді трапляється так, що зустріч не вдається. З жіночої солідарності мені хотілося б обвинувати в цьому виключно чоловіків, але на жаль! У даній статті я хочу поговорити не просто про невдалих зустрічах, а про випадки дивовижної грубості з боку дівчат. Які (і це сумно) – не розуміють, що ж пішло не так. Нижче перелік порад, як не треба поводити себе на зустрічі:
Випадок перший: несумісність “за Зодіаком” Затишна кав’ярня, спекотний полудень, час обіду. Чоловік наполягаючи відмовляється від шампанського, мотивуючи це тим, що він не хоче пити алкоголь у спеку. Після півгодини переконувань (протягом яких мені також стало незручно від наполегливості дівчини), клієнтка вирішила, що відмова чоловіка – не привід скромнити себе, після чого замовила і випила самотужки дві пляшки. У процесі зустрічі прозвучав такий діалог:
Вона: “А хто ти за гороскопом?” Він: “Близнюки”. Вона: “Ооо, поганий знак, дуже поганий. Зовсім ненадійні люди, мені не подобаються!”
Червоніючи, я перекладала, спостерігаючи, я продовжувала, як змінюється обличчя чоловіка. Я намагалася згладити категоричний тон клієнтки, але її інтонацію він все одно почув, тому враження вийшло дуже погане. Таких коментарів з боку клієнтки пролунало багато, при цьому чоловік поводив себе абсолютно нормально. Вишкою на торт стало те, що “дама на зустрічі” вимагала непомірну суму на таксі в інше місто. Чоловік ввічливо відмовив і намагався покинути місце якомога швидше.
Я впевнена, що ти не будеш поводитися так само грубо, але все ж хочу нагадати – іноземці – люди, які заслуговують на порядне і поважне ставлення. Вони не гаманець на ніжках. Навіть якщо ти вважаєш Близнюків (Раків/Скорпіонів і т.д.) поганим знаком, залиш це своє мніння при собі. Так само як і бажання випити кілька пляшок.
Ти з подругою зможете обговорити наречених за бокалом шардоне, але є золоте правило зустрічі – не пити більше, ніж чоловік. В ідеалі – обмежитися одним-двом келихами. Навіщо створювати собі погану репутацію?
Випадок другий: зустріч з зіркою Київ, ресторан у готелі на Крещатику. Чоловік прийшов з квітами, ледве помітна дама – з самонадією. “Ким працюєш, скільки заробляєш, яка машина? Що-що, Land Rover?? Хммм, я віддаю перевагу Bentley… нууу, куди їздиш на відпочинок?”. Усе це час я сиділа й роздумувала, чи часто Ольгу запрошують на зустріч – раз вона так лінується навіть зобразити, що її цікавить хоч щось, крім грошей? І якщо так, то навіщо їй брачне агентство?
Знаю, що ми живемо в матеріальному світі, і треба якось платити за комунальні послуги. Але будь ласка, ніколи на першій зустрічі не веди діалог так, ніби чоловік тобі щось заборгував, а у тебе в руках праска. Запам’ятай, ми не шукаємо спонсора, ми шукаємо чоловіка, з яким у тебе можуть скластися стосунки. Є агентства, які розводять іноземців на гроші, але за твою репутацію в мережі там ніхто не ручається. Так само, як і за результат.
До речі, ця зустріч закінчилася тим, що дама повела чоловіка (так, вже на першій зустрічі, після вечері) до бутіка “Chanel”, де почала приміряти черевики. Зрозуміло, що чоловік нічого їй не купив. Взагалі він не розумів, що тут робить і чому вона на нього так дивно дивиться.
Випадок третій: егоїзм і здоровий глузд Чоловік – життєрадісний і простий американський хлопець. З першого погляду було видно, що він гедоніст, любить життя і любить веселитися. Клієнтка, з якихось причин, вирішила показати, що вона “не така”.
“Ні, алкоголь я не п’ю. Категорично. Ні, м’ясо я не їм. Ні, я “таке” не дивлюся (це чоловік заговорив про улюблену комедію). Я дивлюся тільки фільми Альмодовара! Ні, я не танцюю. Ні, засмагати не люблю…”
Загалом, під час цього захоплюючого розмовлялося слово “ні” близько двадцяти разів. При цьому думка і інтереси чоловіка даму зовсім не хвилювали. Кілька запитань, які вона йому задала, були висловлені з абсолютно безінтересним тоном. Це було як підготовка до наступної нотації.
Коли ця нудна година зустрічі підходила до кінця, чоловік раптово згадав, що у нього є справи, і буквально втік.
Ні в якому разі не закликаю відмовлятися від своєї “Я” і притворятися кимось іншим. Але будь ласка, будь ввічливою. Хоча б тому, що, показуючи неуважливість до чоловіка, ти виглядаєш погано сама.
Постарайся не говорити слово “ні” так часто, заміни його на “цікаво буде спробувати/подивитися/почитати”. Повір – людині, яка відкрита і говорить життю “так”, випадає набагато більше задоволень, радості, грошей, вражень, ніж людині, яка зацікавлена тільки собою.
Я сподіваюся, що ці поради стануть корисними для тебе і допоможуть у вдалих зустрічах. Запам’ятай, повага та ввічливість є основою будь-яких стосунків. Бажаю тобі успіху в пошуку кохання!


