1 Червня, 2023

Відносини в 25 проти відносин в 35

eye icon 203
image

Відносини в 25 проти відносин в 35: переваги та недоліки Відносини у 25 років та у 35 років мають багато відмінностей. Різниця у десять років, звичайно, здається невеликою порівняно з загальним тривалістю життя, але вона має велике значення, коли людина стає дорослою. У свої 20 років чоловіки і жінки зустрічаються одне з одним та тільки починають рухатися по кар’єрній драбині; у 30 років вони вже влаштовують своє особисте життя (одружуються, заводять дітей) та свою кар’єру (отримують призначення, заробляють достойні гроші, купують будинок і автомобіль).

Знайомства в 25 і 35 роках мають багато відмінностей, і кожні з них мають свої переваги та недоліки.

Переваги знайомств в 25 Життя більш безтурботне. Точніше, воно, як правило, безтурботне. Люди у 20 років живуть соціальним життям, і їм здається, що їхня доросла вся життя ще попереду.

У тебе ще немає емоційного багажу від невдалих відносин. Погодься, набагато легше ходити на побачення, коли у тебе на плечах немає гірких розставань та розбитого серця. Зустрічаючись з кимось у 20, ти відчуваєш надію, що з цією людиною ти зможеш побудувати довгострокові відносини. Тільки тому, що тобі лише 25, у тебе, ймовірно, ще немає гіркого досвіду за плечима.

Більшість людей у твоєму оточенні ще не мають достатнього життєвого досвіду, тому знайти собі партнера в короткі строки для тебе не проблема. Твої 20 років – це чудовий вік для побачень, адже твоя голова не зайнята думками про шлюб та дітей. Навіть члени сім’ї не просять тебе заспокоїтись і врегулюватись, тому що, знову ж таки, у тебе ще так багато часу попереду.

Недоліки знайомств в 25 Ти, як правило, ідеалізуєш любов та відносини. На цьому етапі чоловіки та жінки бачать своє майбутнє і уявляють, що людина, з якою вони зустрічаються, буде включати в себе все, або майже все, що вони коли-небудь мріяли бачити у своєму партнері. Тільки тому, що чоловіки та жінки ідеалізують все на цьому віці, вони можуть раптово припинити відносини через незначні недоліки, бувши впевненими, що завжди є час знайти того, хто відповідає всім заданим критеріям.

Ти сама не знаєш усіх своїх потреб, так само, як і не дізнаєшся потім. Яким розумним або самостійним людиною в свої 25 років ти не була б, у тебе все одно є всього 25 років життєвого досвіду за плечима, щоб робити будь-які висновки та приймати рішення. Багато молодих людей у 25 років віддають перевагу пошуку когось привабливого та того, хто чудово вписується в коло друзів. Критерії вибору своєї другої половини в 25 дуже сильно змінюються з роками.

Ти фінансово обмежена на цьому етапі свого життя від нього. У 25 років більшість молодих людей є простою робочою силою і працюють на низьких посадах. Це етап життя, коли ти тільки починаєш кар’єрний ріст, що означає, що у тебе не багато грошей, щоб організувати казковий вечер у ресторані або поїхати на романтичну відпустку.

Переваги знайомств в 35 Ти знаєш, чого ти хочеш. К 35 рокам ти вже пережила кілька родео. Зазвичай, ти точно знаєш, які відносини можуть розбити твоє серце. Більшість людей у 35 років говорять, що вони шукають когось чесного і відданого, а не сексуального, красивого чи веселого.

Ти розумієш різницю між бажаннями і можливостями. К 35 рокам ти вже усвідомлюєш, що ти не зустрінеш казкову людину, якій притаманні всі якості, які ти колись мріяла бачити у своєму життєвому партнері. Ти можеш зустріти просто прекрасну людину з чудовим почуттям гумору, і ти зрозумієш, що цього достатньо, щоб закохатися в неї. Розуміння різниці між бажаннями і можливостями є однією з найважливіших переваг дорослішання та багаторічного досвіду відносин.

Ти фінансово забезпечена і маєш гроші, щоб насолодитися своїм побаченням. Кажуть, що гроші щастя не купують, але за гроші можна придбати чудовий вечір у хорошому ресторані. Маючи наявність готівки та бувши фінансово забезпеченою людиною, ти можеш дозволити собі набагато більше заходів на своєму побаченні.

Недоліки знайомств в 35 Багато жінок і чоловіків цього віку вже одружені або перебувають у стосунках. К 35 рокам, як правило, значна кількість чоловіків і жінок мають довгострокові відносини, незалежно від того, чи вони одружені чи проживають разом. У 30 роках починається дивний період невизначеності у світі побачень, коли багато пар, які врешті-решт розійдуться, ще не остаточно розійшлися одна з одним. (Наприклад, коли вам буде 45 – ви зустрінете набагато більше одиноких чоловіків і жінок, які були одружені хоча б один раз і тепер розведені). Коли тобі 35 і ти ходиш на побачення, у тебе прокидається відчуття, що тобі дісталися лише залишки, через що можеш почувати себе незручно та пригнічено.

Тобі доведеться мати справу з постійним тиском суспільства та родини через те, що тобі пора вийти заміж і народити дітей. Ти повинна наполегливо працювати, щоб провести межі з кожним, хто каже тобі, що пора зупинитися і створити сім’ю. Якщо тобі 35 і ти встановлюєш знайомство, будь готовою постійно чути це дурне запитання: “Чому ви до сих пір не зустрічаєтесь?”. Коротше кажучи, деякі люди можуть просто змусити тебе почувати себе відстороненою, якщо ти все ще одинока.

Ти ставишся до любові та відношень більш цинічно, тому що, ймовірно, у тебе було кілька відносин, які закінчилися нещасно, і в такому випадку неможливо не стати циніком.

Заключний аналіз: Відносини в 25 проти відносин в 35: у обох випадках є свої позитивні та негативні аспекти. Мета на кожному етапі – бачити лише позитивне у всьому і не потонути в негативному, а також не дозволити негативному зробити тебе песимістом щодо твого майбутнього. В кінці кожного дня пам’ятай наступне: відносини – це все, незалежно від віку.