Ваші стосунки не повинні робити вас щасливими.

Ми всі мріємо про щасливі та тривалі стосунки, але ви знаєте, що не варто покладатися на стосунки як на єдине, що може зробити вас щасливим?
Давайте розберемося.
Щастя. Ми всі його шукаємо, але часто в неправильних місцях, особливо коли мова йде про кохання. Ми спіймаємо себе на думці “Ось зустріну когось, одразу стану щасливою” або “Якби я була заміжньою, була б такою щасливою…”
Такі міркування дуже помилкові.
Ось чому ваші стосунки не повинні робити вас щасливими:
Щастя – це робота над собою. Ваше щастя – ваша відповідальність. Ніхто не може зробити вас щасливою людиною або змусити відчувати себе такою. Як стверджують психологи, відзначною ознакою дорослішання є почуття відповідальності за своє життя. За фінанси, рішення та емоції. Стосунки двох людей є здоровішими, коли вони поводяться як дорослі. Саме дорослі люди беруть на себе відповідальність за своє емоційне благополуччя, включаючи щастя.
Очікувати, що ваш партнер зробить вас щасливою, – несправедливо
Коли ми очікуємо, що наші стосунки зроблять нас щасливими, ми покладаємо неправомірне навантаження на наших партнерів. Ми маємо намір йти рука об руку по житті в горі й радості, чи ми все ж таки сподіваємося, що стосунки принесуть нам радість і задоволення, яких ми не отримали бути одинокими? Покладати свій емоційний багаж на плечі партнера – це несправедливо! Так не поступають з тими, кого люблять.
“Довго і щасливо” починається з двох щасливих людей
Описуючи подружні пари, психологи використовують прислів’я “Рибак рибака бачить іздалеку”. Це означає, що якщо ви хочете бути з щасливою людиною, почніть з себе. Ви маєте набагато більше шансів на створення щасливих стосунків, якщо вже вступаючи в них, ви будете щасливими.
Шлюб робить нас щасливими… не на довго
Можливо, хтось з вас думав: “Хай стосунки не зробили мене щасливою людиною, але коли я зустріну “того самого” і одружусь… Уже женаті щасливіші за одиноких!”. Насправді, ні. Дослідження показують, що люди відчувають підйом задоволення життям одразу після весілля, але рівень щастя абсолютно однаковий до та після одруження. Більше того, цей самий підйом задоволення незабаром починає знижуватись. Іншими словами, після медового місяця ми повертаємося до нашого звичайного рівня задоволення життям, який з часом має тенденцію знижуватись. Отже, шлюб не робить людей щасливішими!
Як сказав Авраам Лінкольн: “Більшість людей щасливі настільки, наскільки вони вирішили бути щасливими”. Ваше щастя під вашим контролем! Вирішіть стати щасливою людиною прямо зараз! Зробіть перші кроки на шляху до щастя, навіть якщо ви одинокі! Таким чином, ви зможете привабити щасливу людину в своє життя, і обидва будете насолоджуватись стосунками без очікування, що вони зроблять вас щасливими.


